Yellow Hairs ☼

17. února 2012 v 12:07 | Nikky Bat |  Vlasy - žlutá
Žlutá barva je strašně neobvyklá, ale zároveň vznikne pokaženým barvením či vymytím :D -- alespoň u mě! Já měla modrou z které se potom stala zelená a po zelené právě žlutá.

Doporučovala bych se spíš na koupení domluvit u kadeřnice a hlavně proberte i to jak by vám mohla chytnout u takovýchto barev se musí opravdu dávat pozor jak nechat dlouho působit atd.

Barvy Manic Panic mají žlutou dokonce i takovou, která pod uv světlem doslova září. Musí se nanést na odbarvené vlasy. Stojí kolem 250 kč. Obsah kelímku jsem vypotřebovala na celé svoje vlasy - délka byla krapet delší než k ramenům. Bohužel doba vymytí je tak 3 týdny :/.

Pak jsem se rozhlížela po barvách co najdete běžně v obchodě a našla jsem jen barvu od Loreal co by žlutou mohla připomínat. Jinak např. Palette barvy mívají akce na bláznivé barvy, najdete je v pytlíčkách spíš než v krabičce ale ta doba vymytí je taky dost krátká :/. Delší dobu je dobré probrat s tou kadeřnicí, která vám udělá trvalejší barvu namýcháním což doma nezvládnete, pokud nejste vyučení.
Obrázková inspirace:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama