Březen 2012

Rage Kitten XIII ♫♪♫♫ (1 ukázka)

30. března 2012 v 11:45 | Nikky Bat |  Kiki Kannibal

^^ Kiki se sestrou Dakotou

Další hudbu si můžete poslechnout TU.


Alba (2)

30. března 2012 v 11:34 | Nikky Bat |  Kiki Kannibal


Kiki má už 2 alba s vlastní hudbou. Alba jsou ve stylu Dubstepu a Electro.

Idoru (7):
1. Lucid Dreaming
2. Space Vampyres
3. Quantum Entanglement
4. Odyssey
5. Ghosts and Geishas
6. Cereal Killers
7. Lost Transmission

Rage Kitten XIII. (9):
1. Scream
2. Sonic Gem
3. Charlie Brown
4. Teen Angst
5. Elgins Eleven
6. Pool Side OG
7. Ultra Violence
8. Lets Killex
9. Half Breed

Shopy na blog.cz! ;)

29. března 2012 v 12:01 | Nikky Bat |  Nákupy online
Tady je místo pro odkazy na velmi dobré shopíky (na blog.cz).

1. http://vintage-eshop.blog.cz/ - slečna nevyrábí, pouze prodává. Skvělé doplňky, spíše do Indie scene stylu! ;) *vintage*
2. http://robotique.blog.cz/ - slečna vyrábí jak šperky, tak i doplňky v podobě kabelek, sluchátek.., či kreslí/tiskne na textil a obuv :)
3. http://forya.blog.cz/ - převážně výrobky z fima či pryskyřice :)
4. http://sweetbunnyshop.blog.cz/ - opravdu svou nabídkou rozšířený shop - najdete tu šperky, obuv, textil a spoustu jiných doplňků jako pásky, korálky, tašky - vše ručně vyráběné. S tímto shopíkem mám ovšem špatnou zkušenost - viz. tento článek.

Purple hairs #1

29. března 2012 v 11:37 | Nikky Bat |  Vlasy - fialová

Chytni inspiraci s generátorem přezdívek

28. března 2012 v 16:00 | Nikky Bat |  Scene
Vymyslet si přezdívku není jednoduché, ač se to tak zdá.. Skládá se většinou alespoň ze dvou slov. První slovo bývá třeba poupravené vlastní jméno + druhé slovo bývá třebaa to co danou osobu vystihuje. Bývá zvykem že obě slova začínají na stejné písmeno, ale podmínkou to není.
Přezdívku je dobré mít na fotkách či když tvoříte - přidat ji ke každému výtvoru..zajistíte si tak menší možnost kopčení :D
Příklad: Ann Addiction, Kelsi Kills, Mony Masscare, Tery Terrible, Kiki Kannibal
Další příklady známých scene na youtube: Hannah Hacksaw, Leda Monster Bunny, Cristy Cakes, Emy Extasy, Laura Eats Bunnys, Porcelain Panicc a tak dále a tak dále... Leda měla už přezdívek víc, pokud se nepletu ale vidíte že i tři slova a každé na jiné písmeno skvěle ladí ;)

Může vám pro inspiraci pomoci generátor přezdívek ;)

Pište komenty jak jste vymysleli tu svou :)

Nažehlovací folie

28. března 2012 v 12:09 | Nikky Bat |  Vyrob si - věci potřebné k výrobě

Nažehlovací folie je doooost dobrá věc! ;) Bývá formátu A4. Natisknete si vlastní motiv přes počítač (pouze inkoustové tiskárny!), takže to může být jakýkoliv obrázek z internetu, nebo pokud někdo ovládá malování v pc, může mít opravdu vlastní motiv :D a nebo se dá natisknout třeba i fotka ;). Folii můžete pak ustříhnout dle libosti a nažehlit. Je lepší když to jsou spíš menší obrázky a ne jeden velký, aby pak neprasknul :/. Je lepší prát oblečení naruby do 40°.

folie 39 Kč - TADY
třpytivá folie 29 Kč - TADY
ostatní folie - TADY
další shop - TADY - 58 kč
můžete doladit i nažehlovacími kamínky 29 Kč - TADY, od 99 Kč - TADY ... NÁVOD - TADY - je to jednoduché, sloupnete folii, přežehlíte přes pečící papír a je to ;) Podrobněji se to dozvíte v odkazu ;)

Video tutorial od Hannah Hacksaw:


Trička s vlastním motivem - barvy na textil

28. března 2012 v 11:52 | Nikky Bat |  svršky - tutorialy
Jeden z nejlepších pocitů pro holku je, když si vyrobí něco sama. Je originální, nikdo to nemá. Může vyjádřit svůj talent kreslení a kreativity.
Máme tu pár videotutoriálů z youtube pro inspiraci. Tričko He ate my .. je absolutně dokonalýý. Ve videích se používají akrylové barvy s kterými nemám zkušenosti... Jen vím, že když si s nimi tričko ušpiníte, tak ho musíte nechat namydlené dokud barva nezměkne a nepustí :D Takže je možné že jsou fajn držícím prostředkem, otázkou je, co udělají v pračce..
Nejdříve něco o barvách na textil a kde se dají koupit...
U každé firmy je to jiné! Takže určitě čtěte příbalové informace ;) Může se v nich objevit i tohle řešení: "Po zaschnutí zafixujte zažehlením. Látku potom můžete prát v ruce nebo v pračce při 40 st. C." Doporučuje se i prát trička naruby.
Snažila jsem se najít to nejlevněší, ale poštovné je tedy otřesnéé, takže se spíš nejdříve zeptejte u vás v zaměřených obchodech nebo v drogérii! ;)
Jedna lahvička barvy (různé barvy) 33 Kč - TADY, 30 Kč - TADY, barvy v tubě od 34 Kč - TADY
Jedna lahvička třpytivé barvy 85 Kč - TADY
Jedna lahvička 49 Kč - nezažehlovací - nechat zaschnout 48 hodin, praní na 40° - TADY
Existují barvy pro batiku za studena 79 Kč - reaktivní barvy - přidáváte vodu - TADY
Dále existuje spoustu různých dalších barev jako např.: batykovací vosk, fixační laky, barvy se třpytkami, barvy speciálně na hedvábí či bavlnu, dále existují kuličková pera a fixy na textil a taky nažehlovací folie o které je příští článek ;)
Fixy na textil: sada za 43 Kč - TADY, po jedné fixe 10 Kč - TADY
TADY - najdete i razítka na textil, fixy, barvy, sady
Nažehlovací barvy - jedna tuba 4 Kč! - TADY - (Postup práce: Na fólii nakreslíme linii obrázku textilní barvičkou. Necháme hodinu zaschnout a dobarvíme dalšími barvičkami dle výběru. Po osmi hodinách sloupneme z fólie, umístíme na textil, překryjeme papírem na pečení a pečlivě zažehlíme. Papír opatrně odstraníme po vychladnutí.)

Tričko bez potisku sežene u vietnamců za pár šlupek, nebo já kupovala bílé tričko v kiku za nějakých 39 kč.
Inspirováno Lady Gaga a Katy Perry:Scene a dioptrické brýle? ... ANO!

27. března 2012 v 12:53 | Nikky Bat |  Scene

Častou otázkou začínajících holek na všemožných scene stránkách a fórech je " mohu být scene ikdyž nosím brýle? " ... Jistěže odpovědí bývá ANO, můžeš.

• Pokud máš barevný scene účes, tak se snaž aby obroučky ladily ^^
• Můžeš přejít na kontaktní čočky, ale pozor, zvykání si na ně, je dosti těžkéé, ikdyž jak pro koho. Já doporučuju třeba první den s čočkami vydržet jen tak tři hodiny, druhý den třeba už šest hodin a stále si přidávat. Dost se toho nabrečí při aplikaci čoček a oko se ti bude zdát pořád takové "suché". Alespoň tak mi o tom vyprávěla kamarádka :D.


• Když si nemůžeš vybrat obroučky co ti optik nabízí, tak zkus to co můj kamarád a i většina lidí. Vezmi si obroučky z brýlý co se ti líbí a nech si do nich dioptrická sklíčka udělat. Bude to dražší ale stojí to za to. Nejčastěji se pro to používají tyto brýle: značka Wayfarer.Leda Monster Bunny:Indie scene nails! :)

27. března 2012 v 11:46 | Nikky Bat |  Nehty - tutorialy

Narovinu vám povím že to vypadá dost na piplačku! :D Ale když si uděláte čas, sklidníte nervy..vznikne nádhera *_* Kytičky - růžičky se mýchají dvěma laky, takže vznikne květ, potom potřebujete zelenou na lísteček a jako podklad jakou koliv, nejhezčí je bílá, nebo starorůžová, neuškodí taky světle zelenkavá či modrá. Dolů pod youtube tutorialky hodím ještě pár obrázků, kde můžete najít též kytičkovaný vzorek, který patří v Indie Scene mezi oblíbené vzorky..