Květen 2012

Zklamání :/ Boty ze sweetbunny shopu

31. května 2012 v 16:04 | Nikky Bat |  Náš botník
Jak už naznačuje nadpis, jsem hluboce zklamána :/ Když mrknete na blog http://sweetbunnyshop.blog.cz/ kde majitelka Ellen, vyrábí úžasné módní doplňky, boty, trička.. Řekla jsem si, proč neobjednat? Na fotkách to vypadá skvěle, ceny ujdou, dívku si vychvalují.

Objednala jsem - boty na přání.
Komunikace s Ellen přes email byla skvělá, je to milá holka.
Vše proběhlo fajn.
Boty přišly a já se nestačila divit.

Víte, já ji nechci nějak urazit nebo poškodit, ale vážně mě to vytočilo... mrkněte sami ;)

1) První nejistotu jsem získala, když jsem se ptala na velikost podrážky v cm, která mi dodnes nebyla napsána :D Protože odpověď nepřicházela, napsala jsem jí, že si vezmu to číslo, které mi doporučila :D Riskovala jsem, ale nakonec to dopadlo dobře a měli by mi být.

2) Když boty došli a zhrozila jsem se, rozhodla jsem se jí napsat - začla jsem slušně a napsala jí o problému, kterým je to, že dost špatným způsobem boty přelakovala. Nedá se ani říct přelakovala, spíš udělala lakem na botách fleky (ještě k tomu jen z venkovní strany) a ty po stvrdnutí utvořily velmi pevný povrch - až na to že praskl ;) Na noze jsem je radši ještě ani neměla :D Při nazouvání by to popraskalo ještě víc. Tím jsem si jistá. Takže jsem se jí tedy ptala co to použila za lak o.o Odepsala takovým lážo plážo stylem + smajlíci typu ":P" a jak by to ona vyřešila a dodělala >>> Ahojky. Jejda, tak to je docela komplikace :P No, nemám dobré zkušenosti s "přelakováváním". Kdyžtak ono je to akrylovými barvami (možná by se daly malinké sehnat v papírnictví), tak možná že bys to zkusila trochu odloupnout kde to je (pokud je to ta modrá/černá část) a překreslit to? :P Jinak lak je to rychleschnoucí (30minut) průhledný ve spreji. Moc se omlouvám za komplikace :/ tohle se mi ještě nestalo. Kdyžtak mi pošli fotky abych mohla poradit blíž. Na to černé by to možná šlo takhle: kup černý centrák větší :P a zkus to jakože vmalovat do těch prasklin to černé :PELLEN. To mě celkem vytočilo. Jak se jí to nemohlo stát? Bot má na blogu spoustu. Co mi tedy zbývá? hehe, vrazit do nich další peníze a koupit si něco na opravení. Proto jsem se po několika týdnech od té doby co mi boty přišly, rozhodla napsat tento článek :D. Zkrátka zaplatila jsem sumu, která si myslím neodpovídá kvalitě. Dokonce si teď tolik věřím, že bych to taky zvládla :D.

3) Posílala fotky botek ještě než přišly, na podrážce byla barva - napsala mi, ať si jí nevšímám, že ji potom dočistí ... nedočistila :D Chtěla jsem aby byly boty perfektní, bohužel.

4) Pokud by kdokoliv věděl jak z toho dostat ten lak, nebo ho spíš nějak "změkčit" aby to tak nepraskalo, ocenila bych pomoc :( napište prosím do komentů ^^ Taky můžete napsat o vašich zkušenostech a nemusí být jen s Elleniným blogem ;)

Mým přáním bylo: boty - každá jiná. Jedna supermanská, druhá batmanovská. S jejich znaky. Jelikož já a můj přítel jsme zastánci každý jednoho z nich, pořád se hádáme kdo je lepší atd. :D Nechala jsem si tam i vepsat takové blbostičky a taky na "paty" naše přezdívky.

A teď fotky:

1) problém - popraskání


Ombre vs. Dip dye hair! ;)

30. května 2012 v 18:31 | Nikky Bat
Tento trend už se na světě nějakou tu chvilku vyskytuje a jelikož já jsem 100 let za opicema :D jak se tak říká, přidávám až teď.

Pojďme si stručně říct o co vlastně jde?
Jde o oživení konečků (odlišení může vést až do půl hlavy) jinčí barvou, než máte na zbytku hlavy ;) Právě v barvě je ten rozdíl:

název:OMBREDIP-DYE
technika:zesvětleníobarvení a následné obarvení nějakou barvičkou


A TO JE CELÉ KOUZLO xD
Můj názor: Je takový, že se mi líbí spíš méně barvy opravdu jen na konečkách, pár cm a ne až do té půl-hlavy, to už mi připadne neoriginální, některé co jsem na internetu zahlídla, vypadali dokonce i jako obyčejné podbarvení, takže asi tak no ;) Určitě bych volila nejdřív ombre a až by mě omrzelo, tak dip-dye s nějakou spešl barvičkou :D.
Dále obrázky z kterých lépe rozdíl poznáte:
OMBRE:

Decora

29. května 2012 v 17:30 | Nikky Bat |  Decora

Decora

○ další ze stylů (subkultur) zrozených v Japonsku
○ více populární od 90. let
○ nazvala jsem tento styl jako "módně-doplňkovou záležitostí" ;D

Tabby v šatech na promoci

27. května 2012 v 12:37 | Nikky Bat |  Tabby Ridiman
Její přítel Cameron promoval, takže Tabby čekalo navlíknout se do šatů (možná na vysokou půjdou spolu a možná je i Cameron jedním z jejích spolubydlících - viz. článek TADY). Sama o sobě tvrdí že není ten typ co by šaty nosil běžně. Má radši pohodlnější oblečení. V tom se jí přece nejlíp blbne že ;D Ale vypadala krásně :3 Fialová jí sluší :3


A fotky:


Jak zkrotit elektrizující vlasy?

26. května 2012 v 16:34 | Nikky Bat |  Vlasy - jak na to ..
Na lehkou otázku, lehká odpověď :D Vlastně mám zkušenost s třemi možnými problémy, tak si je tu sepíšem ;D :

1) potíže při česání
• koupit si antistatický hřeben - např. zde, nebo se poptejte v drogerii ;)

2) potíže při žehlení vlasů a fénování
• pořídit si žehličku s ionty (zde) - je samozřejmě dražší, či fén s ionty (zde)
3) trvalejší potíže
• nebudu doporučovat něco o čem nevím že by fungovalo. Používám na elektrizující vlasy Schaumu od Schwarzkopf - Super ovoce & výživa (Bezoplachová péče ve spreji pro suché až vysušené vlasy). Není to vůbec speciálně zaměřené na ty elektrizující vlasy, ale mi to opravdu pomáhá, takže doporučuju ;)

Easy kawaii apple charm tutorial:3

26. května 2012 v 12:24 | Nikky Bat |  Tabby Ridiman

Budete potřebovat jakoukoliv hmotu, u nás se hodně prodává fimo. Tabby použila Crayolu. Dál použila: párátko, akrylové barvy. Průhledný lak (na nehty může být), nebo glazuru. Jako komponent můžete ohnout kousek drátku a nebo použít obyčejné očko ze specializovaného obchodu.

Další STUFF, kde můžete pochytat nápady:


Blond Jessie

25. května 2012 v 10:51 | Nikky Bat |  Jessie Lush
Mám tu pár fotek Jessie ještě "za mlada" když byla blond a taky fotky Jess už skorem z přítomné doby. V příštích článcích bude s blond&růžovou, chvilku byla i bruneta a k dnešnímu datumu má vlasy takové vínové, nebo spíš až červené.


Cropped shirts inspiration

25. května 2012 v 10:31 | Nikky Bat
Do češtiny by se nadpis tohoto článku dal přeložit asi jako "krátká trička a mini trička, poloviční trička a kdo ví jak ještě" :D Tyhle trička najdete v obchodech velmi zřítka. Ve světě se dost rozmohlo to, že si je všici vyrábí třeba i doma podle svých představ a nebo si je objednávají na internetu a nechávají si na ně natisknout různé obrázky a nebo i text. Tady je obrázková inspirace, v jednom z příštích článků bude i pár youtube tutoriálů ;) Sledujte blog :PPurple Leda

24. května 2012 v 15:00 | Nikky Bat |  Leda Monster Bunny
Jsem zastáncem názoru že Leda je čarodějka. Vznikly jí nádherné odstíny s nádechem růžové a modré. Chtěla bych mít její schopnost barvení :D
Rolákové "svetro-šaty" s polovičním rukávem

24. května 2012 v 14:27 | Nikky Bat

Svetr se dá nosit přes legíny, je dělaný spíše jako šaty. Hezky teplý, skoro nenošený (jen na pár akcích vyjímečně).
Je na drobnější postavu (od mé štíhlounké kamarádky :D).
Velikost v cm: výška 77 cm, šířka 35 cm, rukáv se směrem ke konci úží a na konci je ohrnutý, je také poloviční.
Velikosti jsou měřené orientačně, jinak velikost S.
Značka: Terranova
Cena: 200 kč i s poštovným (po dohodě možno slevit)

Případní zájemci pište na email: nikola.berci@seznam.cz