Srpen 2012

Hayden Panettiere & Agáta Hanychová - a jejich $hopy

23. srpna 2012 v 19:54 | Dela |  Paparazzi

Poslední dobou prodávám své starší věci, kterých se opravdu těžko vzdávám :D na aukru nebo na votocvohoz.cz. Nemohla jsem si nepovšimnout, že i celebrita jako je Hayden Panettiere má svůj "bazar" na netu. Prodeje tam běží stále, občas aukce. Na hlavní stránce je však video z roku 2008. Nejspíš se moc stránce tedy nevěnuje. Přišlo mi strašně zajímavé, že tato mladá herečka má prostě takovouto stránku :D. Čekala jsem, že bude mít jakési zajímavé zvláštní kousky, ale přijde mi to úplně naprosto normální oblečení, takže jsem celkem překvapená. Zaujalo mě tričko se Snoopym :D.

Stránku najdete _ZDE_


Našla jsem dokonce stránku Agáty Hanychové s jejími věcmi. Má tam rubriky s oblečením rozdělené podle typu, potom rubriku second hand, prodává i nové oblečení a dokonce se tam i dočtete že oblečení si můžete i jen půjčit. Její věci jsou zajímavé a na to jak je mi nesympatická se mi i líbí víc než Haydeniny :D. Musíme však uznat, že je modelkou a podle toho její věci i vypadají.

Stránku najdete _ZDE_

Tak mrkněte a třeba i dejte vědět, jak se vám věci hvězd líbí ;)

Oboustranná trička?! wow

21. srpna 2012 v 21:26 | Dela |  Módní výstřelky

Tohle tričko je snad nejdokonalejší, co jsem kdy viděla :D Kdyby ho kdokoliv spatřil ke koupi, ať mi dá okamžitě vědět! :D
Nikdy by mě nenapadlo že trička budou oboustranná. Znám oboustranné bundy a mikiny, což je fajn věc, je to jako kdyby jste měli dvě. ale tento nápad, no prostě žůžo :D.
Co na to říkáte vy? Líbí?
Našla jsem ještě jedno a na něm jsou nejspíš fotbalisti? Ve světě sportu nejsem moc znalá ale taky vypadají dokonale..


Lustr vs. dekorace z krajky

21. srpna 2012 v 21:05 | Dela |  Vyrob si - něco do tvého pokoje

Na tenhle DIY jsem narazila nedávno na jednom fóru. Neudělala bych z toho ani tak dekorační světýlko, jakožto spíš pouze a jen samotnou dekoraci a kdybych měla balonek, který se časem nevyfoukne, dokonce bych ho nechala uvnitř nastálo :D

Co je potřeba? - To je jednoduché... pouze krajka, lepidlo (nejlepší je prý lepidlo na tapety, ale měl by to vydržet i starý dobrý Herkules), balonek, špendlík :D, nitka a to je vše ;)

Jak na to? - Myslím, že z obrázku je vše dokonale jasné. Nafouknout balonek, kolem něho dobře potáhnout krajku -> ovšem pozor, na obrázku je krajka potřená už před potáhnutím balonku, nejspíš aby se na něm dobře uchytila a lepidlem i nachvíly změkla a dala se dobře na balonek potáhnout (může být jakákoliv velikost a tvar řekla bych...). Nahoře svázat a zbytek fiknout. Já bych zkusila i krajku přetřít dokola lepidlem až bude na balonku, podle typu krajky nejspíš, nevím jestli by to fungovalo o.o. Nechat uschnout a pořádně utvrdit. Prasknout balonek. Zavěsit. Radovat se :D.

Krásná dekorace *_* Rychlá, jednoduchá, levná, dostupná! :)

Elektrické natáčky

20. srpna 2012 v 18:14 | Dela |  Vlasy - jak na to ..

Elektrické x Horkovzdušné x Nahřívací -> Natáčky! ;)


V dnešní době převažuje k vytvoření loken či jakýchkoliv dalších vln žehlička, kulma apod. Já si ovšem vzpomněla na staré dobré natáčky, které u nás v rodině nosí ovšem jen babi, ale i přesto o nich napíšu takový seznamovací (reklamní :D) mini článek. Kdybych na to měla vlasy (delší a hustší), tak si je určitě pořídím! ;)

Co najdete v balení?
• praktické pouzdro
• několik pinetek a skřipců
• natáčky - jsou různé sady s různými velikostmi
• elektrickou přípojku

Vlastnosti natáček..
• mají nepřilnavý povrch + funkci rychlého zahřátí + ionizaci .. /stejně jako žehlička na vlasy
• nahřejí se a poté je "aplikujete" :D za konce které jsou chladné, takže se nespálíte ;)
• voskové jádro udržuje teplotu
• až na to, že si vlasy musíte pracně natočit, máte účes hotový do maximálně 20ti minut a můžete se přitom zatím třeba nalíčit, takže ušetříte čas, jelikož nemusíte šmátrat kulmou kolem hlavy :D Pro mě by byly praktické natáčky, jelikož na kulmu jsem nešikovná. Těžko říct co je rychlejší. Kdyby to někdo měřil, jak dlouho trvá účes kulmou/žehličkou a jak dlouho s natáčkami, ať dá vědět! ;D
cena se pohybuje přibližně od 800 - 1 500 Kč podle toho jaká značka a jaká sada
odkaz na natáčky značky Remington: ..zde..


Soutěž?!? (o magnetky do 24.8.)

19. srpna 2012 v 15:03 | Dela |  Soutěže

Zdravím :)
Ze soukromého kroužku DIY, jsem si přinesla několik magnetků se známými scenkami a se dvěma z nich, bych chtěla uspořádat soutěž.

Jak soutěžit?
Stačí odpovědět na otázku:
Kdo je za vznikem módní značky Babycakes?
a) Cameron Ugh
b) Paul Griffiths
c) Jeydon Wale

Správná odpověď je i tady na blogu :P. Odpověď zašli na email: space-of-style@email.cz spolu se svou přezdívkou či svým jménem a do předmětu emailu napiš "soutěž". Soutěž končí v pátek 24. 8.!!! x) Všechny správné odpovědi budou shromážděny a budou vylosování dva výherci (každý tedy získá jeden magnet + mini samolepku).

Výhra
1. magnet - Verena Schizophrenia
2. magnet - Ambrehhh is dead
• ke každému magnetu je i malá samolepka s tím samým motivem (viz obrázek nahoře) •


Prodlužování Keratinem

18. srpna 2012 v 21:14 | Dela |  Vlasy - jak na to ..

Prodlužování vlasů pomocí Keratinu

Mám vlastní zkušenost a proto článek píšu svými slovy ;)

Oč jde?
Prodloužení vlasů Keratinem zvládnete i doma a můžete si tak skvěle vyzkoušet jak by vám prodloužené vlasy slušely, než si zajdete ke kadeřnici na dlouhodobější prodloužení, které stojí majlant. Keratin totiž vydrží jen pár měsíců. Je to jako kdyby takové "lepidlo" které tedy po několika měsících začne vlasy cuchat, více a více se drolit.. Není to zkrátka to prodloužení jako v kadeřnickém salonu, kde se vám vlasy pouze cuchají, až vám u temene hlavy vznikají dredíky :D.
Keratin sám o sobě vlasy neničí, to až podle toho, jak s ním zacházíte (když nepoužijete při sundavání přípravek a vhodné kleštičky - já nepoužila :D ale o tom dále v článku). Je to vlastně polymerní sloučenina, velmi podobná bílkovině která tvoří samotný vlas. Nechává vlasy "dýchat".

Dovolená skončila = Blog bude opět aktivní

17. srpna 2012 v 15:48 | Dela

Čawko ^_^
14 dní jsem na blogu nebyla, jelikož právě jen 14 dní mám já volných za celé ty dva měsíce prázdnin, takže jsem si je náležitě užila. Nyní bych konečně mohla dokončit "vnitřní" úpravy blogu a to mi věřte že na tom makám už jak dlouho, ale ne a ne to dodělat.. když těch rubrik je spousty -.-" a pořád jsem nesehnala někoho na výpomoc. Ale musím se k tomu dokopat a musím už taky konečně rozjet projekt. Sem tak líná, já vím *_* .. však se do toho zas dostanu :D

Nápadů je spousta, je na co se těšit ;)

Celebrity a vlasy "na kluka"

17. srpna 2012 v 15:32 | Dela |  Paparazzi

Nedávno jsem četla, že Miley Cyrus shodila svou hřívu (ne že bych se o Miley zajímala :D). Četla jsem o tom na internetu kde se v komentářích hádali 3 skupiny lidí - 1. skupina tvrdila že: Miley se tak nechala ostříhat, protože si tento účes vždy přála, 2. skupina tvrdila že: to udělala kvůli své nové roli a 3. skupina tvrdila že: to udělala pro charitu. Kdo se chce dozvědět pravdu, musí nejspíše hledat na oficiálních stránkách Miley, jelikož v bulváru, jsou taky další pěkný kydy :D. Nic méně mě napadlo zveřejnit pár dalších celebrit co měli vlasy "na kluka" a zeptat se vás co vy na to? Co říkáte na velmi krátké vlasy u ženského pohlaví?

(teď mě napadá příště sem hodit opačný článek - muži a dlouhé vlasy :D)
Já ani nevím co na to říkám. Když to někomu vážně sluší, tak proč ne, ale jinak se mi to nějak zvlášť nelíbí.

Miley Cyrus:Jeydnův talent ♫♪♫

9. srpna 2012 v 12:35 | Dela |  Jeydon Wale
Na letní relax vám přináším něco z Jeyovi tvorby. Je to tak uklidňující... Jey se netají tím, že připravuje EP.. už se těším *_*


Přírodní vlny & zajímavé copíky

8. srpna 2012 v 12:32 | Dela |  Vlasy - účesy - tutorialy

Tutorialy od této dívky mám moc ráda, ale nikdy nebudu mít snad tak dlouhé vlasy aby mi něco z nich šlo! :D Tento tutorial mě zaujal tím, že vlastně tu jednu stranu máte spletenou a druhou stranu navolno (jen vlny). Takže pro typy holek co to tak rádi nosí, je to dobrý typ na účes ;)