Seznamovací článek - Samara

29. září 2012 v 12:56 | Samara Domara |  Samara
Budu vám pít krev. Ahoj všichni!


Už několik let chodím po světě pod přezdívkou Samara, narodila jsem se za třetího zářijového jitra v roce 1996. Navštěvuju gymnázium, žiju v Prostějově a neobejdu se bez čaje. Protože píšu na seriózní blog, nemůžu svoji představovačku dotáhnout do Samarovanosti, ale vězte, že dost a ráda zveličuju; jsem idealista, mistryně sarkasmu, cholerik, pseudohudebník a pseudoumělec, rychlomluvič a rychlopřemýšleč. Vzhledem k tomu, že mám asi tak trojnásobně dlouhou představovačku oproti ostatním, asi vypadám i jako král egoismu, takže doufám, že holky mě v tom nenechají a taky k sobě ještě něco dopíšou! :)Poslouchám post-metal, post-rock, post-všecko-ostatní-co-je-post, ambient, indie, progressive a věci, které se tomu alespoň trochu přibližují. Více o tom, co poslouchám, je k nalezení tady.

Sleduju především britské seriály, ale nevyhýbám se ani těm ostatním. Abecedně Black Books, Californication, Community, Dexter, Doctor Who, Game of Thrones, HIMYM, Luther, Misfits, The IT Crowd, The Walking Dead, Torchwood a Sherlock; vše, co je označeno tučně, mi přirostlo k srdci a mluvím o tom 90% mého volného času. O filmech víc na mém csfd účtu.

Jím a piju všechno možné, nejradši mám tataráky a indickou kuchyni (placičky, omáčky,...); přes půl roku jsem byla vegetarián a ani teď není od věci si občas udělat "vegetariánský měsíc" - vážně, zkuste to! Denně vypiju dva litry vody a půl litru sypaného zeleného čaje.

Ve volném čase se věnuju divadlu a filmu (většinou pasivně), diskutování o budoucnosti, mluvím o tom, že kočky jsou lepší, než psi, řeším módu a tvořím. Ne nijak převratně, ale nechci skončit jako většina s promarněným životem a mnohé pro to dělám.

Osobní blog dodám na požádání.


Kde mě najdete

http://lide.uhk.cz/fim/student/vecekzd1/img/links/csfd.png
Posledních pár týdnů vypadám takhle - s hlavou na dvě půlky.

Fotky vyfotila má drahá Weird Weirdness, největší umělkyně na světě.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chloë Noir Chloë Noir | E-mail | Web | 25. listopadu 2012 v 17:45 | Reagovat

"post-všecko-ostatní-co-je-post" :D :D :D
Tvoj vkus sa mi celkom páči, čo sa týka hudby aj filmov/seriálov.
A body navyše za dvojfarebné vlasy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama