Říjen 2012

Clip in - prodloužení vlasů / článek od stylprotebe.cz

29. října 2012 v 13:00 | stylprotebe.cz |  Vlasy - jak na to ..


Clip in culík aneb Trendy účes snadno a rychle
Každá moderní žena dokáže na první pohled upoutat a okouzlit své okolí elegantním a jedinečným účesem. Pokud se, milé dámy a dívky, chystáte například do společnosti nebo na večírek, ale nemáte čas trávit dlouhé hodiny u kadeřníka či vymýšlet doma před zrcadlem složitý účes, ozdobte své vlasy půvabným culíkem. Indické clip in vlasy jsou nadčasové, originální a každé z vás dodají šmrnc.

Jak na to…
Clip in prodloužení vlasů je stále více vyhledávanější a velmi populární technikou. Nemáte dostatečně dlouhé vlasy, ale líbí se vám culíky? Můžete si vytvořit moderní cop za pár minut. Stačí jen vědět, jak na to. Nejlepším řešením je zhlédnout online video, kde přesně uvidíte, jak krok za krokem clip in vlasy aplikovat.Originální převlek na Halloween

28. října 2012 v 11:39 | Samara Domara
Bude se u vás ve městě konat Halloweenská party? Buď originální a nesázej na klasický zombie styl. Vytvoř ze sebe originální zrůdičku!

Popřemýšlej například nad svojí oblíbenou pohádkovou postavou. Líbí se ti Scooby Doo? Můžeš se převléknout s přáteli jako hlavní hrdinové tohoto seriálu a nazávěr se potrhat a polít krví.


Longboarding (Pavla, 17 let)

27. října 2012 v 12:35 | Dela |  Rozhovory
Zajímavých lidí pro rozhovor se najde spousty. Já mám ovšem takové štěstí, že mnoho zajímavých lidí mám i mezi přáteli. Pojďme se tedy vrhnout na rozhovor s Pavlou.

17iletá Pavla je z Libereckého kraje, studuje architekturu a design interiéru v Liberci a jejím koníčkem je LONGBOARDING.

(Pavla - druhá zleva)

Longboarding. Možná jsem jedna z posledních lidí, kteří vlastně pořádně neví oč jde. Mohla bys to lidem, jako jsem já objasnit? :D

Longboarding je (podle mě) jedna z nejskvělejších věcí na tomto praštěném světě !!! :D

Jak dlouho se mu věnuješ? A kolik mu věnuješ času?

Tohle léto jsem mu věnovala druhou sezónu a i teď než napadne sníh, tak se budu snažit pořád jezdit ... prostě dokud to počasí dovolí. V poslední době mám na prkno poněkud méně času :/ Neboť ve škole trávím spoustu času a další čas (který bych mohla věnovat prknu) zase zabiju tím, že se musím dopravit ze školy domů... Prostě když je pěkně a mám chvíli čas, tak se jdu projet! Tady v ČR je to s tímhle sportem těžší než jinde ve světě, tak je dobré využít každej volnej čas ;).

Audrey Punq - stylová dívka tváří měsíce říjen!

25. října 2012 v 12:08 | Dela |  Tvář měsíce

Audrey Punq byla mou první obětí pro rozhovor takovou formou zpovědnice. Audrey je krásná slečna se supr stylem. Má fascinující fotky *_*. Stala se i tváří měsíce ŘÍJEN, takže ji v u nás v menu budete vídat celý měsíc :) S odkazem na její blog a fanpage ;)

Teď se tedy už můžeme pustit do zpovědi a dozvědět se o Audrey něco víc! :)

Rozhovor formou ZPOVĚDNICE:


Mohla by ses nám nejdříve představit?
• Ahoj, mé pravé jméno je Andrea ale najdete mne pod pseudonymem Audrey Punq. Je mi 17 let. Pocházím z Libereckého kraje. Studuji na střední odborné škole nábytkářské.

Když se člověk podívá na tvé fotky, je jasné, že svým stylem vynikáš. Do jakého stylu se řadíš a jak dlouho mu "propadáš"? ..Rozvíjíš ho dál?
• Sama bych se asi do žádného stylu nezařadila, řekla bych, že jsem taková míchanice všeho možného. Určitě svůj styl rozvíjím postupem času se člověk pořád inspiruje něčím novým.


Tvář měsíce

25. října 2012 v 10:53 | Dela

O rubrice...

Rubrika "Tvář měsíce" má dvojí zaměření. Jedná se o reklamu na TEBE či tvou TVORBU. Hned to stručně vysvětlím:
"Reklama na tebe" - jsi zajímavý člověk? Ať už svým stylem či svým koníčkem? Patříš právě sem!
"Reklama na tvou tvorbu" - vlastníš kvalitní blog (či: blogspot, stránku na fb apod.), či máš talent na focení, vyrábění, nebo jinou kreativní vlastnost? Patříš sem!

Pokud splňuješ požadavky, staneš se naší tváří měsíce. Slovíčko "reklama" spočívá v tom, že budeš mít odkaz na svůj blog či jinou stránku u nás v menu! a to po celý měsíc, než bude zvolena nová "tvář".

Tváří měsíce se může stát i člověk, s kterým tu bude rovnou i rozhovor. Což se stalo u naší první tváře - Audrey Punq.

Podobně jako u rozhovorů vyhledáváme tváře měsíce sami, nebo se nám můžeš ozvat na email .. pokud splňuješ požadavky! ;) Mail: space-of-style@email.cz :)

Sama jsem zvědavá, kdo bude příští tváří! Snad tuto rubriku oceníte i vy a zanecháte váš názor formou komentáře či hodnocení x)

Rozhovory

25. října 2012 v 10:33 | Dela

O rubrice...

Jak již z názvu článku pochopíte, jedná se o rozhovory... Kdokoliv je něčím zajímavý, má tu své místo. Většinou si človíčka na rozhovor nalezneme sami, ale může se nám i sám přihlásit na email: space-of-style@email.cz :)

Pozor pozor! Rozhovory nejsou jen o zajímavých lidech, ale třeba i o vaší tvorbě, o vaší zvláštnosti či o vašem zájmu. Určitě se nebráním tomu, aby v této rubrice měli "reklamu formou rozhovoru" i kvalitní blogerky/blogeři.

Pár rozhovorů se tu v následujících dnech objeví, takže si můžete udělat "živý obrázek" toho, jak to bude vypadat.

Tato rubrika bude mít něco málo společného i s rubrikou "Tvář měsíce" o které se ovšem dočtete v jejím příslušném článku ;)

Doufám, že se vám rozhovory budou líbit a budete je hodnotit či psát vaše názory do komentářů x)

Goth girls - photos

24. října 2012 v 11:27 | Dela |  Gothic
Na facebooku je jedna úžasná stránka, kde jsem čerpala i následující fotky (viz. odkaz na obrázku). Na stránce je spousty fotek goth dívek i třeba s jejich fan-stránkami, ovšem jelikož mi je goth cizím, chodím tam pro inspiraci na focení. Fotky jsou skvěle zpracované.
Máme tady tedy ukázku několika fotek, ať už elegantních gotiček nebo lehce cyber gotiček ;)Stylový válenky - Iron fist

23. října 2012 v 19:05 | H-nina |  Iron Fist
Ahooj ,ahooj ahooj
Nevím jestli tomu můžu říkat objev ,ale nazvu to tak :D . Tak nějak co jsem brousila po netu ,jsem viděla reklamu na Iron Fist válenky no a oslovili mě mooooc. Neříkám ,že zrovna všem se musí líbit ale mě se líbí :) I když ta cena(1200-1400 kč) ... no rozmyslím se ale takový boty no hodně se mi líbí . Ostatně je to asi jediné co se mi od Iron Fistu líbí ještě možná ponožky ,kabelky a to je vše ,tak malá ochutnávka :)

1. 2.

Leda + Matt = nová láska

23. října 2012 v 13:08 | Dela |  Leda Monster Bunny

Po vztahu s Nathanem jsme o jejím soukromém životě, co se týče lásek, neměli zmíňky. Je to několik týdnů kdy se na svém youtube kanálu začla Leda ukazovat s Mattem. Často u něj pobývá, takže v jejích videích se vyskytuje často. Youtube je jejich společným koníčkem >> dám vám sem odkazy, kde najdete Matta ;) Připadne mi, že je naprosto praštěnej :D Hlavně ať je s ním Leda šťastná a ať jim to vyjde :)) Víme o něm, že je mu 22 let a je studentem filmařské školy (jaký obor, přesně nevím).

Matt:
keek


Změna barvy vlasů po dlouhé době

23. října 2012 v 12:05 | Dela |  Verena Schizophrenia
Je tomu tak, sama jsem se divila, že zvolila zrovna tuto barvu. Více jak před 3 lety zkusila červenou, potom už jen a jen modrá vítězí + dodává proužky fialové, "bílé" či černé. Dole najdete anketu, kde můžete hlasovat, jaká barva se vám na Vér. líbí více ;)

Nová:


Starší: