Audrey Punq - stylová dívka tváří měsíce říjen!

25. října 2012 v 12:08 | Dela |  Tvář měsíce

Audrey Punq byla mou první obětí pro rozhovor takovou formou zpovědnice. Audrey je krásná slečna se supr stylem. Má fascinující fotky *_*. Stala se i tváří měsíce ŘÍJEN, takže ji v u nás v menu budete vídat celý měsíc :) S odkazem na její blog a fanpage ;)

Teď se tedy už můžeme pustit do zpovědi a dozvědět se o Audrey něco víc! :)

Rozhovor formou ZPOVĚDNICE:


Mohla by ses nám nejdříve představit?
• Ahoj, mé pravé jméno je Andrea ale najdete mne pod pseudonymem Audrey Punq. Je mi 17 let. Pocházím z Libereckého kraje. Studuji na střední odborné škole nábytkářské.

Když se člověk podívá na tvé fotky, je jasné, že svým stylem vynikáš. Do jakého stylu se řadíš a jak dlouho mu "propadáš"? ..Rozvíjíš ho dál?
• Sama bych se asi do žádného stylu nezařadila, řekla bych, že jsem taková míchanice všeho možného. Určitě svůj styl rozvíjím postupem času se člověk pořád inspiruje něčím novým.Jak působí tvůj styl na tvé okolí?
• Myslím si, že působí jak kladně, tak negativně.

Máš někoho za vzor?
Ano, mám své vzory, ale pouze už jen z hudebního světa. Velmi mě ovlivnil Kurt Cobain ze skupiny Nirvana. Dále mě pak oslovil Matthew Bellamy z Muse svým hlasem, projevem, aranžmá hudby..

Kam chodíš nakupovat?
• Nemám přímo svůj oblíbený obchod, když mne nějaký kousek zaujme, tak si ho pořídím bez ohledu na to, jestli je tam nebo tam.

Co si myslíš o bazarech?
• Mám na ně kladný názor.

Vyrábíš si doplňky podle DIY tutoriálů?
• Ano, někdy si vyrábím podle DIY videí. Například nedávno to byly šortky.

Jak často se líčíš a kolik času ti líčení a úprava vlasů zabere?
• Líčím se skoro každý den. Podle toho jak je čas. Když ráno pospíchám do školy tak 20 min. Když mám, ale čas tak si ráda pohraji s líčidly, takže to může zabrat i 30-40 min. Celková úprava vlasů mi zabere asi 10-15 min.

Jaké jsi už vystřídala barvy na vlasech?
Páni, no těch už bylo. Měla jsem blond, černou, hnědou, fialovou.. mohla bych pokračovat dále, ale to bychom tu byli na dlouho.


Vlastníš piercing, tetování či jinou podobnou zvláštnost?
Piercing, roztáhlé ucho, ani tetování nemám, ale určitě do budoucna plánuji tetování. Nejsem proti tomu, mně osobně se tyto věci líbí, ale všeho s mírou.


Co děláš ve volném čase?
Ráda poslochám rock, grunge, hardcore, metal, je i čas kdy si poslechnu vážnou hudbu. Čtu ráda knížky, tedy pokud je čas. Občas se podívám na nějaký film, ráda se u nich odreaguji.. v poslední době jsem si oblíbila filmy podle skutečných událostí. Dále hraji na kytaru, klavír, vyrábím si různé serepetičky.

Všimla jsem si, že děláš ráda i grafiku. Povíš nám o tom něco málo?
Ano, ráda tvořím grafiku, u ní dokážu relaxovat, odpočinout si. Používám Adobe Photoshop. Dříve jsem dělala colorizace, retuše, tapety na plochu, různé designy. Teď spíš už jen upravuju fotky.

Máš nějakého domácího mazlíčka či sourozence? :D
Mám sourozence, dvě sesty a jednoho bratra a ikdyž mě někdy štvou, tak je stejně miluji! Mám fenku hladkosrstého foxteriéra a kocoura.

Byla jsi toto léto na nějakých akcích? Koncertech apod.?
• Bohužel nebyla.

Všimla jsem si, že máš fanpage na facebooku.. dáš nám odkaz? :P¨

Tvoje fotky opravdu obdivuji.. fotíš se sama nebo máš "svého" fotografa?
• Děkuji mnohokrát. Ano fotím se sama, pomocníkem je mi jen stojan na fotoaparát.

Co plánuješ do budoucnosti?
• No, nevím jestli by se to mohlo zařadit do plánů, jsou to spíše sny. Chtěla bych mít tetování, být profesionální kytaristka, zvládnout školu, mít pevné nervy a být zdravá.

A máme tu poslední zpovědní otázku. Krom facebooku tě můžeme najít i na blog.cz, tvůj blog - www.alternativni.blog.cz je ovšem neaktivní od 20. července.. chystáš se na něj ještě chodit?
• Ano, chystám se tam ještě chodit, blog je neaktivní, díky časovému vytížení, kvůli škole.A jsme u konce. Moc děkuji Audrey ještě jednou za zpovědnici!

Byl to můj první rozhovor, tak snad nedopadl až tak zle. To co bych si příště odpustila, bude, že rozhovory budu provádět s danou osobou online na chatu, jelikož pak můžu lépe reagovat na odpověďi. U tohoto rozhovoru byly totiž otázky stanoveny předem. Takže to se přiznávám, ale doufám, že i tak se vám rozhovor s Audrey líbil! Zanechte prosím hodnocení nebo koment ;) Díky, Dela
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama