Únor 2013

Menší inspirace

25. února 2013 v 17:55 | H-nina |  Šperky&Doplňky - obrázková inspirace
Snažím se přidávat každý den něco a tak dnes přidávám inspiraci řetízků a prstýnků:) také dám dole odkaz na stránky ,kde se dají věci zakoupit.

Rock for people 2013

24. února 2013 v 12:36 | H-nina |  Muzika
Jsou to tak dva dny zpátky co jsem se dozvěděla o tom ,že na letošním Rock for people mají hrát A DAY TO REMEBER . Nemůžu vyloučit ,že patři mezi ty moje oblíběnější skupiny . Ostatně koukala jsem na stránky a objevila jsem ,že tam budou hrát také docela známí Billy Talent , Queens of the stone age , Papa roach a další...to jsem napsala pár skupin / interpretů ze zahraničí . Také tam budeme mít domací kapely Charlie Straight ,Kryštof , Please the trees a elpida , Xindl X a další...
vstupenky jak jsem se dočetla stojí od 1300 Kč-1650 Kč a na místě 1800Kč .
Festival se bude konat 2-7 .července v Hradci Králové .
Každopádně více naleznete na oficiálních stránkách http://www.rockforpeople.cz .
Chystáte se někdo ?


Co se nosí? = Inspirace z lookbooku!

22. února 2013 v 21:37 | Dela
Nejlepší stránka na inspiraci, občas i pobavení (z některých kombinací), outfitů je pro mou osobu jednoznačně lookbook.nu, ze kterého bych sem chtěla dát několik obrázků, aby jsme měli nějaký ten přehled co se to vlastně ve světě nosí. Jak si určitě mnozí z vás všimli převažuje: GALAXY, cvočky, ostny, ZLATO A ŘETĚZY :D, bláznivé vzory, RETRO, jemnost x drsnost, kontrast barev, neovyklé DOPŇKY )nesmí chybět brašny & kabelky), dokonalá "obuv", příroda a její vzory (včetěně zvířecích).. + samozřejmě letí přírodní x barevné vlásky x stále se drží ombre! ;) ... zkrátka je toho fůra. Vybrala jsem několik obrázků, pojďme na ně! ;)

O Mighty Rock On Raglan, Pvc Overalls, Unif Das Boot, Creepyyeha Shoe Garter, Diy Garter, United Couture Acid Beanie


Galaxy things

22. února 2013 v 15:53 | H-nina |  Šperky&Doplňky - obrázková inspirace
Nebylo to tak dávno co jsem přidávala všelijaké plugy většinou z perfektní stránky http://www.poisonbite.eu/ .Co mě překvapilo dvě krásné malinké věcičky ,které mi na narozeniny udělaly neskutečnou radost :) Na stránku jsem koukala a ceny tam nejsou nějak extra vysoké ceny a ještě k tomu za takové krásné věci .
Omlouvám se za kvalitu ,ale momentálně nemám foťák ..:D

Everything 5 pounds

21. února 2013 v 18:09 | H-nina |  Nákupy online
Nedávno jsem o tady té stránce psala . Před dvěma týdny jsem objednávala s kamarádkama . Jediný problém je ,že když už si něco vybereš nemusíš se divit ale do druhého dne už tu věc nemají . Nakonec jsme tedy všechno zaplatili . Bylo psané ,že by to mělo přijít do 2-3 týdnů a jak napsali tak se i stalo . Přišlo to za dva týdny . Už jsem jen doufala ,že mi přijde všechno co mělo . Rozbalila jsem a potom jsem to kontrolovala a bohužel chyběly dvě věci ...takže píšu zpátky a uvidím jakou dostanu odpověď.
Tak a teď zpátky k tomu co přišlo :) Jsem nadšená přišly mi boty ,které jsem chtěla . Velikost mi sedí žádný problém . Věci nějak zvlášť nezapáchají jak už se mi povícekrát z amerických a anglických online shopů . Takže jediné co mě mrzí je ,že nepřišly ty dvě věcičky . Alespoň doufám ,že s nimi bude domluva a vrátí peníze.Ověřené je mám ,že to nejsou nějací "untervasermani" a balík pošlou . V nejbližšší době vám přidám pár fotek nových kousků z mého botníku a šatníku :)

Jinak kdyby někdo chtěl mrknout na stránku tak vám tady nechám odkaz http://www.everything5pounds.com/ . ;)

Skins 3. a 4. série

19. února 2013 v 14:21 | H-nina |  Seriály
Po delší době vás zdravím :)
Bylo toho na mě docela dost , takže jsem nějak neměla čas na blog .

Nedávno jsem dokoukala 4 sérii Skins a popravdě byla jsem do toho tak zažraná ,že jsem se od toho nemohla odtrhnout . I když teď mně to docela dalo práce si to první celé stahnout . Objevila jsem to i na youtube ,jenže bez titulků a i když jsem na to koukala aspoň s anglickýma titulkama ,měla jsem z toho opravdu málo . Takže jsem to různě stahovala ,potom už jsem ani díly nenašla na uložtu takže jsem musela hledat a potom dodatečně stahovat titulky a tak bylo s tím práce ,ale vidět jsem to musela :D .

3. a 4. série se mi zdá o hodně lepší než ty první dvě . Lepší příběh mi přijde . Hodně jsem se zamýšlela nad postavou Effy ,která se mi ze začátku moc nezdála . Nevěděla jsem co od ní čekat , až po pár dílech se mi vybarvila v plných barvách . Pro mě snad nejlepší postava byla Freddie :) A také hlavně jak se pořád choval stejně k Effy ,opravdu se jí nevzdával . Byl rozvážný a zachoval se snad v každé situaci dobře . A Cook , ten je pro mě takový spíš hajzlík ,ale ke kamarádům se tedy zachová parádně . Spíše takový nervák . V posledních dílech se mi to už nezdá vůbec jako komedie teenagerů ,ale opravdové drama .

Nevím zda se těšit na další sérii ,protože po předposledních díle zdrcující zprávy ,mě to už tak netahne :D Ale opravdu je to jen z toho důvodu ,že jsem te seriál tak moc prožívala .


Freddie-krasavec seriálu
Tvář měsíce: Únor - Královna piercingu

17. února 2013 v 15:50 | Dela |  Tvář měsíce

Představuji vám novou tvář měsíce, která měla být "odhalena" již o Valentýna, ale bohužel jsem k internetu měla přístup jen z mobilu. Teď již pc mám a můžeme jít na to!

Je mi radostí vám představit dívku, která se nebojí vyčnívat! :) Tady je její představení:

Jsem obyčejná, dvacetiletá holka ze Skutče - taková řiťka ve východních čechách.. Na netu se na mě dá narazit pod nickem Dupinka,(např. na mym ZAČÍNAJÍCÍM blogu:http://ladydupinka.blog.cz/ ) v reálnym životě jsem Alena, ale stejně mi tak skoro nikdo neříká :) Jinak svý dny trávím na rodičovský dovolený se svym dvou a kousek ročnim synkem a k tomu individuálně studuju pedagogický lyceum.


K dnešnímu dni mám 7 piercingů (uši nepočítám) a čtyři tattoo.

O piercingu?
Jako první jsem si ve čtrnácti pořídila pierc do jazyka - vzhledem k věku to byla samozřejmě čistá revolta vůči rodičům, kteří mi ho zakázali :) Myslela jsem, že mi jeden bude stačit, po pár letech jsem se ale rozhodla ještě pro jeden - a tím byl labret (ne v klasický verzi pecky, ale s kroužkem okolo rtu - lip ring). Oba tyhle piercingy se bleskurychle zahojily, nebyl s nima žádnej problém a já byla nadšená. Tak nadšená, že jsem se v osmnácti rozhodla pro další "ozdůbky" a jako oběť jsem si vybrala svý levý obočí a pravou stranu rtu. A zase - bolest skoro nulová, hojení rychlý bezproblémový. Za pár týdnů jsem úplně zapoměla, že nějaký piercy mám. To ale nemůžu říct o dalším přírůstku - septumu. To je propíchnutá přepážka v nose. A tady nacházíme významný milník v historii mýho body-tuningu :D Propihování bylo krajně nepříjemný, místo bolesti zažijete ale spíš krušný chvilky plný pšikání, kejchání, slzení, lechtání a já nevim, čeho ještě. I hojení trvalo podstatně dýl - tak dva měsíce. A chvilkama to bolelo jak čert. Naštěstí teď už mám pierc úplně zahojenej, všechno ok - jen smrkání není žádná hitparáda. Ale dalo se to čekat, že to nebude nic praktickýho :)
No a můj poslední miláček (resp. miláčci) jsou cheeky - propíchlý tváře. Piercing, dle mýho názoru, fakt pěknej, ale toho trápení, co spolu prožíváme.. >,< Mám tyhle parády už asi dva měsíce a pořád mám tváře bolavý, krapet nateklý...musela jsem dokonce poprvé sáhnout po medikaci, když se mi tam dostal zánět. Teď už je naštěstí vše ok a průběh hojení pokrčuje, jak by měl. I tak to ale není nic příjemnýho - každopádně vypadají skvěle a jsou mým oblíbeným pieringem. :)

From pink to silver-grey

13. února 2013 v 12:15 | Dela |  Leda Monster Bunny
Máme tu aktualizaci fotek Ledy a jejích posledních barviček ^^


Pár fotek ;)

12. února 2013 v 18:19 | H-nina |  H-nina
No chtěla jsem si tady obnovit fotky a tak pár přidám :) Kritiku snesu ,tak klidně do mně ;)