Skins 3. a 4. série

19. února 2013 v 14:21 | H-nina |  Seriály
Po delší době vás zdravím :)
Bylo toho na mě docela dost , takže jsem nějak neměla čas na blog .

Nedávno jsem dokoukala 4 sérii Skins a popravdě byla jsem do toho tak zažraná ,že jsem se od toho nemohla odtrhnout . I když teď mně to docela dalo práce si to první celé stahnout . Objevila jsem to i na youtube ,jenže bez titulků a i když jsem na to koukala aspoň s anglickýma titulkama ,měla jsem z toho opravdu málo . Takže jsem to různě stahovala ,potom už jsem ani díly nenašla na uložtu takže jsem musela hledat a potom dodatečně stahovat titulky a tak bylo s tím práce ,ale vidět jsem to musela :D .

3. a 4. série se mi zdá o hodně lepší než ty první dvě . Lepší příběh mi přijde . Hodně jsem se zamýšlela nad postavou Effy ,která se mi ze začátku moc nezdála . Nevěděla jsem co od ní čekat , až po pár dílech se mi vybarvila v plných barvách . Pro mě snad nejlepší postava byla Freddie :) A také hlavně jak se pořád choval stejně k Effy ,opravdu se jí nevzdával . Byl rozvážný a zachoval se snad v každé situaci dobře . A Cook , ten je pro mě takový spíš hajzlík ,ale ke kamarádům se tedy zachová parádně . Spíše takový nervák . V posledních dílech se mi to už nezdá vůbec jako komedie teenagerů ,ale opravdové drama .

Nevím zda se těšit na další sérii ,protože po předposledních díle zdrcující zprávy ,mě to už tak netahne :D Ale opravdu je to jen z toho důvodu ,že jsem te seriál tak moc prožívala .


Freddie-krasavec seriálu 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama