Březen 2013

Blog pozastaven z důvodu změn!

13. března 2013 v 11:53 | Dela

Pozor! Pozor!
Blog je z důvodu změn a vnitřního uspořádání uzavřen na celý měsíc BŘEZEN!
Děkujeme za pochopení, Váš tým space-of-style x)

H-nina

3. března 2013 v 17:59 | H-nina |  H-nina


Elf - laky

3. března 2013 v 11:40 | H-nina |  Recenze - kosmetika
Před nějakou dobou jsem si objednávala opět z ELFU a tentokrát jsem chtěla vyzkoušet jaké mají laky na nehty . V nabídce je třídílná sada . Stála mě 99 Kč takže když si to přeberete tak taková průměrná cena těch levnějších laků v drogerce . Ale na rodzíl od laků např. She-e stačí opravdu jedna tenká vrstva a barva je krásná pastelová.
Vcelku rychle zasychá , štěteček parádní ani tlustý ani tenký . Jediné co mě zamrzelo jeden lak přišel o trochu tmavší než na obrázku měl být světlě růžový a nakonec je oranžový no :D .
Sadu laků můžete zakoupit ZDE.

Walking dead

3. března 2013 v 9:45 | H-nina |  Seriály
Nějak mi uběhlo ,že zase WD jedou :D Takže jsem musela dohnat dva nebo tři díly. Po delší přestávce jsem si ani nemohla sama od sebe vzpomenout co se tam dělo . Ohledně věznice ....jsem velmi překvapená Rickem i když ano ,zažil si dost problémů a ztrát . Asi bylo jen na čase kdy ze všeho začne šílet . Udělal chybu v té věznici ,že tedy nechat žít s nimi ty vězně a doplatil . Jenže mně je líto té čtyřčlenné skupiny ,kterou mezi sebe nechtěl přijat , má své důvody .Každopádně je to on ,který všechny udržel pohromadě . Za to jeho syn Carl jde vidět jak se stává vyspělejším a snaží se dělat vše pro jejich skupinu , přijde mi stejný jako Rick před pár lety . Taky by dal život za kohokoliv ze skupiny .
Další věc ,která mě docela pomátla byla ,že Daryl se od nich oddělil s jeho bratrem . Přišlo mi ,že to měl dopředu nějak naplánované a nakonec se i s bratrem vrátili do věznice .
Teď se obrátím k vesnici. Ze začátku tam vládne zmatek a Rick není jediný komu tak přeskočilo . Je to i guvernér , vůbec nevím co od něho čekat ,začal se chovat podivně . I na začátku se choval tak nevyzpytatelně , jenže teď je to horší . Andrea je ta ,která chce aby byli všichni spolu v bezpečí i s přáteli s věznice , jenže to tak snad nikdy nepůjde . Ten problém proč spolu všichni nemohou být nějak nechápu . Po té co guvernér na věznici zaútočil jsem myslela ,že Andrea s ním skončí a půjde pomáhat do věznice . Ukázala se tam ,ale zdřejmě o to moc lidí nestálo už k ní nemají důvěru . Ve vesnici mi to přijde jako za opravdové války kdy do armády jde snad skoro každý . Vše se komplikuje jak ve vesnici tak ve věznici .
Jsem velmi zvědavá na následující díly .

---Je tu někdo kdo sleduje? ---

Palette color shampoo - 310 Silver

2. března 2013 v 19:49 | H-nina |  Vlasy - Barvení x Odbarvení
čááu
Omlouvám se ,že jsem poslední dobou nic nepsala ,ale přes týden jsem měla brigádu a co říct každý den co jsem se vrátila jsem byla ráda ,že jsem doma takže na blog nezůstal ani čas .
Přes týden jsem si barvila vlasy chtěla jsem zkusit odstín do šeda a alespoň trochu překrýt odrosty ,které mi chytli tak do žluta . Jelikož mám vlasy skoro do půl zad jsem si musela koupit dvě barvy ,ale i to bylo asi málo chtělo by to tak tři :D
Ani nevím proč ,ale na barvu jsem si nepřečetla ani jednu recenzi ,ale až už jsem měla barvu na hlavě teprve jsem si přečetla co holkám dělá . Dočetla jsem se ,že většinou chytá do fijalova-modra ,málo komu do pěkné stříbrné . A tak jsem byla připravena na nejhorší ,že budu mít fijalové vlasy . Umyla jsem si to a pár pramenů chytlo do takové slabší fijalové .
A ono to ani nevypadá tak špatně , člověk by si řekl ,že to mám tak schválně. Barvu mám asi 4 dny a fijalový nádech je skoro pryč :) Nevím jestli psát ,že doporučuji . Je to takové půl na půl . Vůbec mi nevadilo ,že mi to chytlo do nádechu fijalova . Po pár umytí ta barva je pěkná , později přidám fotky :)