Walking dead

3. března 2013 v 9:45 | H-nina |  Seriály
Nějak mi uběhlo ,že zase WD jedou :D Takže jsem musela dohnat dva nebo tři díly. Po delší přestávce jsem si ani nemohla sama od sebe vzpomenout co se tam dělo . Ohledně věznice ....jsem velmi překvapená Rickem i když ano ,zažil si dost problémů a ztrát . Asi bylo jen na čase kdy ze všeho začne šílet . Udělal chybu v té věznici ,že tedy nechat žít s nimi ty vězně a doplatil . Jenže mně je líto té čtyřčlenné skupiny ,kterou mezi sebe nechtěl přijat , má své důvody .Každopádně je to on ,který všechny udržel pohromadě . Za to jeho syn Carl jde vidět jak se stává vyspělejším a snaží se dělat vše pro jejich skupinu , přijde mi stejný jako Rick před pár lety . Taky by dal život za kohokoliv ze skupiny .
Další věc ,která mě docela pomátla byla ,že Daryl se od nich oddělil s jeho bratrem . Přišlo mi ,že to měl dopředu nějak naplánované a nakonec se i s bratrem vrátili do věznice .
Teď se obrátím k vesnici. Ze začátku tam vládne zmatek a Rick není jediný komu tak přeskočilo . Je to i guvernér , vůbec nevím co od něho čekat ,začal se chovat podivně . I na začátku se choval tak nevyzpytatelně , jenže teď je to horší . Andrea je ta ,která chce aby byli všichni spolu v bezpečí i s přáteli s věznice , jenže to tak snad nikdy nepůjde . Ten problém proč spolu všichni nemohou být nějak nechápu . Po té co guvernér na věznici zaútočil jsem myslela ,že Andrea s ním skončí a půjde pomáhat do věznice . Ukázala se tam ,ale zdřejmě o to moc lidí nestálo už k ní nemají důvěru . Ve vesnici mi to přijde jako za opravdové války kdy do armády jde snad skoro každý . Vše se komplikuje jak ve vesnici tak ve věznici .
Jsem velmi zvědavá na následující díly .

---Je tu někdo kdo sleduje? ---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama