Kondice

TOP songy ke cvičení? :D

16. června 2012 v 19:30 | Nikky Bat
Vkládám sem několik videí z youtube se songy, které jsou prý topem k poslechu při cvičení. Dočetla jsem se tomu a nasbírala jsem je na dvou stránkách + jsem přidala i svoje :D Poraďte v komentech taky ;) Je hrozný to poslouchat pořád do kola :D
PS: z každého soudku něco ať tu máme ;)
Tvořím si remixi na podložku DDR totiž ;DD


Chris Brown feat Rihanna - remix


Avicii - Levels - Skrillex remix


Jak se připravit na léto ☼

16. června 2012 v 18:00 | Nikky Bat

Rozhodla jsem si připravit takový seznam, jak se připravit na léto a to hlavně na dovolenou (v srpnu). Napadlo mě, to hodit i sem, třeba někdo soucítí semnou a taky se na něco takového chystá - pište komenty jak jste na tom vy, či kdyby vás něco ještě napadlo ;)

1. bod: Hodně pít - dost to flákám. Zároveň omezit sladký limonády (přestat nedokážu xD).

2. bod: Hubnutí x Cvičení. Prý mám váhu v normě, ale neuškodila by mi zhubnout, 2 či 3 kila :D Zkuste si taky vypočítat své BMI na TÉTO slovenské stránce, která mi moc pomohla :) Jen vlevo zadáte váhu, výšku, věk apod. >>> Vypočítá vám kolik máte tuku v těle, jaká by měla být vaše ideální hmotnost, pitný režim - mi vyšli 2 l denně (což vůbec neplním, proto bod č. 1 :D), vypočítá vám dokonce i kolikrát týdně by jste měli cvičit a co - vyšlo mi běh a kolo a nevhodné: dynamické sporty jako např. tenis :D .. Takže opravdu doporučuju si takový výpočet udělat ;)

3. bod: Dieta? - tento bod je rozvedený bod č. 2. Budu nadále normálně jíst, ale omezím smažená jídla a přidám ovoce a zeleninu. Už jednou sem dokázala, že mi jde zhubnout i při normálním jídelníčku co mám. Stačí jen vyvinout více aktivity.

4. bod: Opálit se. To se mi asi nepovede, protože jsem skoro jako Albín :D Takže určitě koupím nějaké ty krémy na opalování kvalitní a zkusím tomu pomoci.

5. bod: Udělat si řádnou pedikůru! :D Jelikož začínám vytahovat žabky, boty bez špiček, sandálky apod.

6. bod: Chránit před sluníčkem vlasy a oči. Z čehož vyplývá - koupit si nějakou masku či kondicionér na vlasy. Což je pro mě novinkou, používám jen šampon. S brýlemi je to taky těžký, mému tvaru xichtu nic nesedne! :D

7. bod: Pozor na to co kupujete! Což je shrnutí několika bodů tady. Např. jsem si koupila cerálie, které mají nahradit mojí snídani: housku se salámem jako v komisaři Rexovi + nějakej ten jogurt :D Jenže jsem zjistila že majou víc kalorií než ta moje doposavadní sváča :DD Nebo mě pak napadá další příklad - deodoranty - ty fleky na oblečení mě už fakt štvou -.-" .. Takže na podobné věci bacha ;)

Takže to je asi tak přibližně zatím vše :D Sayonara ;)
 
 

Reklama