Módní výstřelky

Zahnutá platforma

11. února 2013 v 16:46 | H-nina
Boty poněkud velimi zajímavé . Poprvé když jsem je viděla jsem se musela vůbec zamyslet jak do toho ta noha patří :D . I když nejsem ta z těch co by nosila podpadky a tak . Tak se mi ty boty líbí jsou originální a nemá je každý . A hlavně by mě zajímalo jak se na tom chodí ...

Cvočková móda - cvočky všude

16. listopadu 2012 v 19:09 | H-nina
Opět vás zdravím :)
Rozhodla jsem se udělat článek o cvočkovém oblečení .Myslím si ,že všechny jste už něco zaregistrovaly.Nejsou to jen cvočky ale jsou to i ostny a nejznámější a nejstarší pyramidky. Návrháře určitě inspiroval styl motorkářů a rockerů.
Dají se vidět úplně všude : Boty,bundy , kabelky,šaty , kraťase,džíny ,čepice, trika také i spodní prádlo ,rukavice a také nesmí chybět doplňky .


Oboustranná trička?! wow

21. srpna 2012 v 21:26 | Dela

Tohle tričko je snad nejdokonalejší, co jsem kdy viděla :D Kdyby ho kdokoliv spatřil ke koupi, ať mi dá okamžitě vědět! :D
Nikdy by mě nenapadlo že trička budou oboustranná. Znám oboustranné bundy a mikiny, což je fajn věc, je to jako kdyby jste měli dvě. ale tento nápad, no prostě žůžo :D.
Co na to říkáte vy? Líbí?
Našla jsem ještě jedno a na něm jsou nejspíš fotbalisti? Ve světě sportu nejsem moc znalá ale taky vypadají dokonale..

Tetované silonky

16. července 2012 v 12:33 | Dela
Tak tohle je opravdu nápadité. V budoucnu si určitě nějaké pořídím :D Potetované rukávy už mám dva, tak co by ne i něco na nožky :D. Teď už k věci.

Na portálu podobném jako je náš český fler.cz na : etsy.com, se našel prodejce, který si dovolil revoluci.. a to takovou, že nohy můžete mít potetované každý den jiným obrázkem a bezbolestně! :D Ovšem musíte na to mít. Silonky se pohybují v ceně od 200 - 600 Kč. Existují různé obrázky i nápisy. Jsou v provedení i v bílé a taky jen třeba jako podkolenky, nadkolenky apod. ;)

Aktovky opět v módě!

17. června 2012 v 11:50 | Nikky Bat

Dříve: neodmyslitelná věc potřebná do školy. Teď: módní doplněk.
Aktovky se vrátily ze záhrobí. Ať už vylepšené + krásné barvy či ty staré (vyhrabané na půdě, po dědečkovi).
Jsou tady, jsou v H&M, jsou trend :D
Pojďme si dát obrázkovou inspiraci ;) :Spirit hoods

29. února 2012 v 12:30 | Nikky Bat
Spirit Hoods se objevily už dávno... Je to úžasný módní výstřelek pro lidi co se nebojí ukázat s něčím takovým. Já bych v tom určitě vypadala jako d*b*l.
Jsou ručně vyráběné! ;) alespoň ty původní. Jinak na ebay už sem našla i jiné prodejce-kopírky a cena se pohybovala kolem 2 000, ale narazila jsem i na 900 ... EBAY. Je to vlastně čepka spojená s šálou, no zkrátka skvělý doplněk na zimu. Úžasně zahřeje! Jsou většinou se zvířecím motivem. Vše je umělé, takže i pro ochránce zvířat plus ;) a značka podporuje volně žijící zvířata a nějaké to procento z ceny jde na jejich ochranu. Nosí je celebrity např. Kesha i scenky jako např. Leda.


Panda, vlk, leopard, medvěd ale i sova...a různá další zvířátka...


Leda:


Dokonce dostala teď i jednu růžovou do svého p.o.boxu:

 
 

Reklama