Muzika

Rock for people 2013

24. února 2013 v 12:36 | H-nina
Jsou to tak dva dny zpátky co jsem se dozvěděla o tom ,že na letošním Rock for people mají hrát A DAY TO REMEBER . Nemůžu vyloučit ,že patři mezi ty moje oblíběnější skupiny . Ostatně koukala jsem na stránky a objevila jsem ,že tam budou hrát také docela známí Billy Talent , Queens of the stone age , Papa roach a další...to jsem napsala pár skupin / interpretů ze zahraničí . Také tam budeme mít domací kapely Charlie Straight ,Kryštof , Please the trees a elpida , Xindl X a další...
vstupenky jak jsem se dočetla stojí od 1300 Kč-1650 Kč a na místě 1800Kč .
Festival se bude konat 2-7 .července v Hradci Králové .
Každopádně více naleznete na oficiálních stránkách http://www.rockforpeople.cz .
Chystáte se někdo ?

Nový song BMTH

4. ledna 2013 v 21:20 | H-nina
Ještě tak letem světem. Dnes jsem slyšela první píseň z nového alba Bring me the horizon . A co říct? Je to takové klidné podle mě . Nemůžu zase říct ,že se mi to nelíbí . Jen první dojem byl jinší . Asi je na času abych jí přišla nachuť . Jednoduše není to písnička ,která mě chytla od začátku . Každopádně posuďte sami :)

Two Door Cinema Club

8. října 2012 v 20:08
Tak.
Po asi stopěti letech, co jsem mezi adminy píšu první článek, zvolejme sláva!

Na světě je spousta kapel, který vám vnesou radost do života, barvu do šedi stereotypních dnů a vykouzlí vám úsměv na tváři. Na světě je spousta kapel s roztomilejma muzikantama a chytlavejma textama. Ale mezi tou spoustou takovejch kapel je jedna, kterou v žádným případě nezaměníte s jinou.

Two Door Cinema Club

Picture of Two Door Cinema Club
 
 

Reklama