Paparazzi

Hayden Panettiere & Agáta Hanychová - a jejich $hopy

23. srpna 2012 v 19:54 | Dela

Poslední dobou prodávám své starší věci, kterých se opravdu těžko vzdávám :D na aukru nebo na votocvohoz.cz. Nemohla jsem si nepovšimnout, že i celebrita jako je Hayden Panettiere má svůj "bazar" na netu. Prodeje tam běží stále, občas aukce. Na hlavní stránce je však video z roku 2008. Nejspíš se moc stránce tedy nevěnuje. Přišlo mi strašně zajímavé, že tato mladá herečka má prostě takovouto stránku :D. Čekala jsem, že bude mít jakési zajímavé zvláštní kousky, ale přijde mi to úplně naprosto normální oblečení, takže jsem celkem překvapená. Zaujalo mě tričko se Snoopym :D.

Stránku najdete _ZDE_


Našla jsem dokonce stránku Agáty Hanychové s jejími věcmi. Má tam rubriky s oblečením rozdělené podle typu, potom rubriku second hand, prodává i nové oblečení a dokonce se tam i dočtete že oblečení si můžete i jen půjčit. Její věci jsou zajímavé a na to jak je mi nesympatická se mi i líbí víc než Haydeniny :D. Musíme však uznat, že je modelkou a podle toho její věci i vypadají.

Stránku najdete _ZDE_

Tak mrkněte a třeba i dejte vědět, jak se vám věci hvězd líbí ;)

Celebrity a vlasy "na kluka"

17. srpna 2012 v 15:32 | Dela

Nedávno jsem četla, že Miley Cyrus shodila svou hřívu (ne že bych se o Miley zajímala :D). Četla jsem o tom na internetu kde se v komentářích hádali 3 skupiny lidí - 1. skupina tvrdila že: Miley se tak nechala ostříhat, protože si tento účes vždy přála, 2. skupina tvrdila že: to udělala kvůli své nové roli a 3. skupina tvrdila že: to udělala pro charitu. Kdo se chce dozvědět pravdu, musí nejspíše hledat na oficiálních stránkách Miley, jelikož v bulváru, jsou taky další pěkný kydy :D. Nic méně mě napadlo zveřejnit pár dalších celebrit co měli vlasy "na kluka" a zeptat se vás co vy na to? Co říkáte na velmi krátké vlasy u ženského pohlaví?

(teď mě napadá příště sem hodit opačný článek - muži a dlouhé vlasy :D)
Já ani nevím co na to říkám. Když to někomu vážně sluší, tak proč ne, ale jinak se mi to nějak zvlášť nelíbí.

Miley Cyrus:


Demi Lovato - Dip Dye Hairs

24. července 2012 v 15:33 | Dela
I celebrity se nechávají "stáhnout proudem toho co právě letí". Ukázkovým příkladem je Demi Lovato a její Dip-Dye vlasy ;).
O Demi se teď zas hodně mluví, když je tou porodkyní, hodně vystupuje, sem tam něco pomoderuje atd. :D Takže proto sem zvolila jako příklad jí. Pokud znáte další celebritu která v aktuální době nahodila Dip-Dye anebo Ombre, neváhejte a už pište koment ;) přidáme si ji sem.

• Jaký je rozdíl mezi ombre a dip dye vlasy? Odpověď najdete v dřívějším článku >>zde<<

A teď už fotky(první tuším z teen choice awards, druhá z dobré ráno ameriko a třetí opět teen choice awards): 
 

Reklama