Tetování

Tattoo girls

21. ledna 2013 v 16:43 | H-ninaZdá se vám to přehnané ? Mně ne ale věřím ,že někomu to přijít tak může :) Jednou v budoucnu chci mít taky tolik kérek co tady ty ženy .

Nejpotetovanější, nejpropíchanější a kdo ví co ještě - lidé

15. prosince 2012 v 19:06 | H-nina
Podle údajů je 100% potetovaný Lucky Diamond Rich . Jeho tetování pokrývá celé tělo včetně vnitřku předkožky,uší a úst


Tom Leppard přezdívaný jako muž leopard .Jeho tělo je celé pokryto barevným leopardím vzorem.


Skarifikace

12. prosince 2012 v 10:56 | Tai Todd
Dnes si lidi upravují tělo různě. Piercingy na neobvyklých místech jsou už běžná věc, stejně tak, jako sebepraštěnější tetování. Někteří ovšem nemají buď rádi tyhle úpravy a nebo si potrpí na jiné, víc bolestivé metody a tím pádem ne pro každého. Znám pár lidí, kteří brečeli, skučeli a nadávali, jak je nějaká jejich ozdůbka bolela a hráli si na obrovské hrdiny, že to přežili, přitom mají buď jen obyčejný pierc nebo malinké tetování, což má dnes každý druhý. Tohle tím pádem rozhodně není pro takové lidi, kteří mají nízký práh bolesti a nepotrpí si na netradiční zdobení těla.

Skarifikace je v podstatě řez způsobující jizvy. Dělí se na vypalování ("cejch", jako kdysi u otroků) a vyřezávání (dřív rituály dospívání- v africe pořád aktuální, dnes jen bolestivý způsob, jak na sebe něco zvěčnit), ale podstatou je pokožku poškodit tak, aby po zahojení obrázek působil, jako jizva. Rozhodně to není pro každého. Při skarifikaci se do kůže nejen vyřezává, ale taky při větších obrazcích a plochách se kůže odřezává, aby obrázek působil lépe.Ne každý milovník body artu do sebe nechá bez umrtvení řezat skalpelem. Osobně se mi líbí jen něco a jen někde. Ono to totiž po zahojení ne vždy vypadá tak skvěle, jako když je to čerstvé a každému si jizvy hojí jinak, tudíž je to trošku sázka na nejistotu.Preferuju tetování, podle mě se to totiž barvami dá lépe udělat, dobarvit a obtáhnout a taky, když už si udělám návrh, dám přednost inkoustu a také vím, že po dokončení se mi obrázek nezmění, což u skarifikace říct nejde, protože nikdy nevíte, jak se vám to zhojí.

Tady se spoléhá jen na řez a na následné zhojení, které není spolehlivé.Stačí, když si člověk vzpomene, jak blbě se hojí rozedřené koleno, či jiné.(Mám na ruce spáleninu od vajglu a taky to nevypadá úchvatně, přitom vypalování je jedna z metod). Nikdy se neví, jak se to zatáhne a ani tady není jistota, že to bude vypadat tak, jak si člověk maluje, hlavně pokud člověk nedodrží přísnou hygienu.Já jsem věrná inkoustu, práh bolesti mám sice vysoko, ale tohle budu maximálně "obdivovat". Ale je to o vkusu každého jedince, stejně tak, jako o prahu bolesti, který je hlavní, tatér těžko bude čekat půl hodiny než se vybrečíte po každém řezu. A taky to nedělá každý salón, nejde zrovna o "jemnou práci", ale každému se líbí něco jiného a někdo dá naopak před inkoustem, přednost tomuhle.


Když se nedaří, co se dařit má.. aneb tetování podle fotky

29. července 2012 v 12:46 | Dela
Dokud se v daleké budoucnosti nevymyslí technologie na přenesení fotky na kůži, bych těm, kteří se o to pokusí již v této době, kdy je jasné že to dopadne víc než hrozně... řekla, ať to vážně nezkouší :D Podívejte se sami...

Manželka nebo ježibaba? :D


Ale jo Ede, podoba tam je :D


...

Vytetovaný "prstýnek"

13. června 2012 v 16:40 | Nikky Bat

Nechat si vytetovat na prsteníček vlastně cokoliv, je trendem v zahraničí. Ujmulo se to hlavně u mladých párů, kteří vstupují do svazku manželského. Nechávají si vytetovat např. datum svatby, jména (či jen iniciály), či obrázek který je spojuje.
Samozřejmě se potetovaný prstík proslavil i jako fajn doplněk pro vaši osobitost. Lidi si nechávají tetovat svá znamení zvěrokruhu, roky narození a jiné obrázky. Ve scene světě se proslavil vytetovaný scene diamantík.

Viz. obrázková inspirace - klik celý článek ;) + videa z youtube ;)

Tetování na nártu + videa

11. dubna 2012 v 12:14 | Nikky Bat

Tetování na nártu prý bolí protože je to "na kost" já to nemůžu posoudit ale určitě mrkněte na poslední video, slečna vám o tom poví své :D.

Chodící reklama

2. března 2012 v 10:03 | Nikky Bat

Příběh matky, která ze sebe udělala chodící reklamu, kvůli tomu, že neměla peníze na další vzdělávání jejího syna.

O.o Neobvyklé o.O

2. března 2012 v 9:52 | Nikky Bat
Tetování jsou stovky a stovky, pořád vznikají nové nápady...

I 3D obrázek má své kouzlo.. na ukázku tu máme pavoučka maličkého :D Toto si nechat vytetovat můj přítel, tak spolu žijeme dále jen na dálku! :D

Opálené tetováníí ☼

1. března 2012 v 10:49 | Nikky Bat

Tak tomuhle říkám mazec. Já osobně trpím chudokrevností což znamená že jsem bílá jak stěna a moc se mi nepovede se dobře opálit. Itak by člověk musel trávit hodně času na sluníčku aby tohle dokázal. Ale už se mi to jednou stalo. Měla jsem černé tříčtvrteční kalhoty a na koleně byla vystřižená kytička - slabě se mi opálila. Takže zkusit to v létě můžete :D Jinak si myslím že salony v ČR k tomu nejsou vybavené :D.

Dávám sem toto foto aby se vědělo že něco takového taky existuje, protože tohle je opravdu ojedinělý případ "tetování" :D.

Párové tetování ♀+♂=♥

25. února 2012 v 15:16 | Nikky Bat

Tak to je dokonalost, líbí se mi ten klíček a zámeček x). Je asi dobrý si nechat vytetovat něco, co nebude vypadat divně osamoceně, kdyby jste se náhodou rozešli. Nebo vytetované jméno-podle většiny lidí blbost. Kdo ví.. co vám osud přinese. Ikdyž já sem teď tak in-love že bych to klidně udělala taky :D, jenže mi to přijde kýčovité. Tetování chystám, ale ještě se dost rozmejšlím. Přece jenom právě to tetování je na CELÝ ŽIVOT. A pokud právě vy máte párové tetování, tak vám přeju, aby nikdy nezůstalo samo :P.

Šílená tetování - na oční víčka, jazyk, rty..

25. února 2012 v 13:00 | Nikky Bat

No tak to klobouk dolů dámy a pánové. Tetovat se dá opravdu snad všude.
Tetování prý nebolí o nic víc než normální tetování. To já bych naopak řekla že to musí bolet jako čert o.o

My tady máme ukázky fotek těchto tetování:
Jazyk - tak o něm jsem četla že je používán samozřejmě speciální tetovací strojek. Jde taky o řádné soustředění, protože nechat jazyk vystrčený dá zabrat, ovšem pokud to není lehčí obrázek. Četla jsem komentáře pár lidí, kteří takové tetování mají a prý ztratili trošku chuť. Hlavně prý slanou chuť. Je to jasné.. jazyk tvoří chuťové pohárky, které barva překryje.
Spodní ret - tak o tomhle zas myslím, že je to absolutně zbytečné :D - není vidět, pokud ho neukážete. Stejně jako tetování na jazky - barva krapet vybledne.
Oční víčka - tak tohle vůbec nemůžu pochopit, jak na tak slabou kůžičku, se dá něco vytetovat :D
Dále existuje tetování sítnice - oka, kam se barva vpraví přímo stříkačkou o.o ouč, dále tetování na ucho, a v puse na patře, což taky nechápu jak udělali :D. Je to opravdu šílené.

Péče o tetování

23. února 2012 v 17:37 | Nikky Bat

Po celé akci máte tetování obalené folií, kterou by jste tam ještě měli nechat ještě pár hodin. Je lepší se sprchovat a používat antibakteriální mýdlo, nebo jen vodu. Folii samozřejmě sundejte. Jemně osušte. Po koupání, by jste tetování měli přetřít krémem, který vám v salonu doporučí. Pokud z tetování vytýká mok, setřete ho ubrouskem - zabráníte tak tvoření hrubých stropků, pokud se i tak nějaké vytvoří, tak je nestrhávejte! Folii pak můžete ještě nosit, ale nedoporučuje se, kvůli zapaření. Kamarádka nosila takový ten stahovací "rukáv" a když se jí tetování občas přilepilo, namočila rukáv a opatrně ho sejmula. Tetování by jste měli mazat víckrát denně ještě tak 3 týdny po tetování. Jako u piercingu, nechoďte do sauny, solárka, bazénu a ostatních míst, kde hrozí infekce + pozor na přímé slunce.

Ultrafialové tetování

23. února 2012 v 17:20 | Nikky Bat
Na tento typ tetování se používá speciální inkoust, který pak pod uv světlem září. Pokud trávíte hodně času pařením na diskoškách, určitě je to skvělá volba tetování pro vás. Taky se mi líbí, ale s uv světlem se moc nesetkávám :D.
Můžete si jím nechat obtáhnout i to tetování, co už máte ;) podle mě to vypadá i líp. Jinak mi to připadá jako kdyby vyřezávané, jizvičkové, podle hojivosti vašeho těla, může zůstat i trošičku vystouplé. Probíhá stejně jako obyčejné tetování, ale tatér má při ruce uv lampu. Připlatíte si za něj a pro salony je to dosti nákladná záležitost. V čr je jich jen hrstka např.: Tattoo Nightmare Ostrava, Free Style Tattoo Plzeň, Skinlab Tattoo Studio Praha 2, Lost Paradise Tattoo Prostějov, Troll Tattoo Znojmo.Tetování - info.

23. února 2012 v 16:57 | Nikky Bat

Co je to vlastně tetování?
• Tetování je druh kresby, který je barvou /inkoustem/ nanášen tetovací jehlou pod kůži. Odborně řečeno - mikropigmentová implantace.
• Původcem je tahitské slovo tatu - vyznačit.
• V posledních desetiletích se tetování rozmohlo po celém světě. Vyspělo v umění, které zkrášluje člověka.
• Bezva image dodává hlavně zpěvákům, sportovcům..
• Kniha Bible - starý zákon, ovšem tetování zakazuje. Takže pro určité nábožensky založené kultury, tetování rozhodně ne.
• historie tetování je zakořeněna už v pravěku/vytetovávali si zvířata jako své úlovky,nebo ornamenty. V pozdější době vládci zemí mívali natetované i třeba jen tečky, čárky a podle toho kolik jich měli, tak tak moc byli bohatí. Tetovali se i vězni - "pořadová čísla". Časem tetování vyspělo v pouze otázku image.
• cena? tak ta je opravdu různá, od pár stovek až po tisíce - záleží na velikosti a kolik barev je použito, taky na obtížnosti a době po jakou vám to tatér bude tetovat

V současné době existuje statistika že jeden ze sedmi američanů má tetování.
 
 

Reklama