Tvář měsíce

Tvář měsíce: Únor - Královna piercingu

17. února 2013 v 15:50 | Dela

Představuji vám novou tvář měsíce, která měla být "odhalena" již o Valentýna, ale bohužel jsem k internetu měla přístup jen z mobilu. Teď již pc mám a můžeme jít na to!

Je mi radostí vám představit dívku, která se nebojí vyčnívat! :) Tady je její představení:

Jsem obyčejná, dvacetiletá holka ze Skutče - taková řiťka ve východních čechách.. Na netu se na mě dá narazit pod nickem Dupinka,(např. na mym ZAČÍNAJÍCÍM blogu:http://ladydupinka.blog.cz/ ) v reálnym životě jsem Alena, ale stejně mi tak skoro nikdo neříká :) Jinak svý dny trávím na rodičovský dovolený se svym dvou a kousek ročnim synkem a k tomu individuálně studuju pedagogický lyceum.


K dnešnímu dni mám 7 piercingů (uši nepočítám) a čtyři tattoo.

O piercingu?
Jako první jsem si ve čtrnácti pořídila pierc do jazyka - vzhledem k věku to byla samozřejmě čistá revolta vůči rodičům, kteří mi ho zakázali :) Myslela jsem, že mi jeden bude stačit, po pár letech jsem se ale rozhodla ještě pro jeden - a tím byl labret (ne v klasický verzi pecky, ale s kroužkem okolo rtu - lip ring). Oba tyhle piercingy se bleskurychle zahojily, nebyl s nima žádnej problém a já byla nadšená. Tak nadšená, že jsem se v osmnácti rozhodla pro další "ozdůbky" a jako oběť jsem si vybrala svý levý obočí a pravou stranu rtu. A zase - bolest skoro nulová, hojení rychlý bezproblémový. Za pár týdnů jsem úplně zapoměla, že nějaký piercy mám. To ale nemůžu říct o dalším přírůstku - septumu. To je propíchnutá přepážka v nose. A tady nacházíme významný milník v historii mýho body-tuningu :D Propihování bylo krajně nepříjemný, místo bolesti zažijete ale spíš krušný chvilky plný pšikání, kejchání, slzení, lechtání a já nevim, čeho ještě. I hojení trvalo podstatně dýl - tak dva měsíce. A chvilkama to bolelo jak čert. Naštěstí teď už mám pierc úplně zahojenej, všechno ok - jen smrkání není žádná hitparáda. Ale dalo se to čekat, že to nebude nic praktickýho :)
No a můj poslední miláček (resp. miláčci) jsou cheeky - propíchlý tváře. Piercing, dle mýho názoru, fakt pěknej, ale toho trápení, co spolu prožíváme.. >,< Mám tyhle parády už asi dva měsíce a pořád mám tváře bolavý, krapet nateklý...musela jsem dokonce poprvé sáhnout po medikaci, když se mi tam dostal zánět. Teď už je naštěstí vše ok a průběh hojení pokrčuje, jak by měl. I tak to ale není nic příjemnýho - každopádně vypadají skvěle a jsou mým oblíbeným pieringem. :)

Tvář měsíce - LEDEN - Veronika - lektorka Pole-Dance

6. ledna 2013 v 18:26 | Dela
Tváří měsíce pro LEDEN je Veronika, která se věnuje pole-dance! Jelikož tomu koníčku moc nerozumím, rozhodla jsem se Veroniku nechat, aby nám o něm pověděla podle svého! :) Dozvíte se také informace o jejím blogu, který doporučuji navštívit ;)
•••


Jmenuji se Veronika, na svém blogu www.fashionpicnicblog.blogspot.cz zkráceně Nicca. Je mi 22 let, jsem studentkou čtvrtého ročníku ekonomické fakulty a trenérkou v Ostravském pole dance studiu Motýlek (www.poledance-motylek.cz).
Kromě pole dance miluji hudbu, Korejské filmy, kreslení japonské mangy, módu, focení a úpravu fotek a nejvíce ze všeho svého přítele. :)
Co je vlastně pole dance?
Pole dance je v doslovném překladu tanec u tyče, ale narozdíl od erotického tance ve striptýzových klubech je to náročný akrobatický sport. Začátky jsou pozvolné, většinou obsahují smyslnou chůzi a základní otočky u tyče. Postupně se díky otočkám posilují ruce a celkové držení těla, zpevňuje a tvaruje se postava a samozřejmě při tomto cvičení shodíte pár kil. :) Na ty kdo vytrvají, čeká skvělý pocit, když se poprvé pověsíte hlavou dolů a zjistíte, že zvládnete něco, co byste si nikdy dřív nepomysleli.


Nami - adminka známého webu, jako tvář měsíce prosinec!

11. prosince 2012 v 16:46 | Dela

Nami je má oblíbená blogerka a adminka známého blogu scene-core, teď již povýšeného na web. Oslovila jsem ji a ona mou nabídku přijala. Představme si tedy novou tvář pro měsíc PROSINEC! :)

Má přezdívka je Nami, ale mé pravé jméno ja Gabriela, nejrači mám však Gabi nebo prostě přezdívku Nami. ☺ Je mi 19 let, studuji uměleckou střední školu a pocházím z Ostravy.

Maki - dívka, které se splnil obrovský sen / II. část

4. listopadu 2012 v 21:30 | Dela

Bohužel se nám rozhovor nevešel do jednoho článku, což se mi ještě nestalo xD A proto je rozdělen na dvě části.

Maki - dívka, které se splnil obrovský sen / I. část

4. listopadu 2012 v 21:18 | Dela
Říjen je fuč a dostavil se nám listopad. Musíme se tedy rozloučit s tváří měsíce za říjen, fajn stylovou dívkou - Audrey Punq, jejíž zpověď si můžete dodatečně přečíst zde :)

Dovoluji si vám představit novou tvář měsíce LISTOPAD >>> Maki!
Maki je dívka, které se splnil sen *_* Čtěte dál a dozvíte se víc :P


1) Šťastná to ženo! Představila by ses nám pro začátek?
Jmenuji se Markéta, ale všichni mi říkají Maki ^^ Je mi 20 let. Jsem zaměstnaná jako Grafik pro webdesign. Bydlím ve středních čechách.

2) Děkuji za představení, ale ještě než se vrhneme na rozhovor, chtěla bych se tě zeptat jak vznikla tvá přezdívka "Maki"?
Vznikla tak, že moje sestra Daniela jako mrňous měla potíže mi říkat jménem tak se pro mě vymyslela tahle přezdívka...už mi to zůstalo :) :)

3) Tak teď když už o tobě víme "skoro vše" :D:Da můžeme se vrhnout na slibovaný rozhovor... Měsíc v Japonsku jako dárek k 18tým narozeninám - tomu říkám překvápko! Kdo to spáchal? Nebo jsi o tom věděla? Jak to vlastně "začalo"?
Přišla na to moje maminka...asi rok před 18tými narozeninami se mě zeptala jestli když tak to Japonsko miluju, bych byla schopna ho navštívit uplně sama. Opravdu mi tím vyrazila dech ...ani chvilinku sem nepochybovala. I když jsem o tom dárku věděla předem stejně jsem se o mé 18té narozeniny štěstím rozbrečela jako želva. Doteď jsem celé své rodině za to vděčná, (všichni z rodiny mi na měsíc v japonsku přispěli) že mi splnili sen.

Audrey Punq - stylová dívka tváří měsíce říjen!

25. října 2012 v 12:08 | Dela

Audrey Punq byla mou první obětí pro rozhovor takovou formou zpovědnice. Audrey je krásná slečna se supr stylem. Má fascinující fotky *_*. Stala se i tváří měsíce ŘÍJEN, takže ji v u nás v menu budete vídat celý měsíc :) S odkazem na její blog a fanpage ;)

Teď se tedy už můžeme pustit do zpovědi a dozvědět se o Audrey něco víc! :)

Rozhovor formou ZPOVĚDNICE:


Mohla by ses nám nejdříve představit?
• Ahoj, mé pravé jméno je Andrea ale najdete mne pod pseudonymem Audrey Punq. Je mi 17 let. Pocházím z Libereckého kraje. Studuji na střední odborné škole nábytkářské.

Když se člověk podívá na tvé fotky, je jasné, že svým stylem vynikáš. Do jakého stylu se řadíš a jak dlouho mu "propadáš"? ..Rozvíjíš ho dál?
• Sama bych se asi do žádného stylu nezařadila, řekla bych, že jsem taková míchanice všeho možného. Určitě svůj styl rozvíjím postupem času se člověk pořád inspiruje něčím novým.

 
 

Reklama