Zábava

Postcrossing! Piš lidem po celém světě! (formou pohledů)

27. června 2012 v 17:54 | Nikky Bat
Článek okopírovaný z mého osobního blogu:


WooW.
Mám novou nejen prázdninovou zábavu!

..když jsem byla malá, jezdila na tábory, bavilo mě psát pohledy..

..teď jsem o pár let starší, baví mě to pořád, ale není komu psát..

PROBLÉM VYŘEŠEN!!! :D

Zaregistrovala jsem se na http://www.postcrossing.com/ o kterém jsem mnoho četla a holčiny (narazila jsem jen na holky co tento projekt doporučují) jsou z tohoto projektu opravdu nadšené!

O co vlastně jde?
Je to projekt, který ti umožní dopisovat si s lidmi po celém světě. Musí to být úžasný pocit dostat pohled od někoho z Japonska, Nového Zélandu, Californie ♥ ... Stránka vám najde náhodnou adresu. Vy odešlete pohled a vám přijde na oplátku od dané osoby. Adresa osoby vám dojde emailem. Pohledy mají své ID (čitelně ho musíte psát i na pohled), které pak hodíte na stránku a ta vám vylosuje další zemi. Takto pořád dokola po celém světě! Když se s někým "skámošíte" můžete se pak dohodnout na dalším dopisování ;). Ze začátku se dá poslat až 5 pohledů. Jsou různé "levely" je to proti neaktivním lidem, aby nezabírali "místo" :D Když odešlete nějaký určitý počet pohledů zvedne se vámi počet pohlednic co můžete posílat. >> Více info..

Platí se něco?
Ano i Ne :D platí se pouze známka a pohled který pošlete. Cena známky po EU - 20 kč, mimo EU - 21 Kč. Registrace na stránku je zdarma. Projekt je zdarma. Dokonce na fóru najdete oddělení, kde místo pohledů můžete vyměňovat věci a posílat si tak i balíčky.

Komu píšu jako první?
Rozhodla jsem se napsat hned tři pohledy :D První má vylosovaná adresa je dívky v mém věku (21 let) z Běloruska. Další adresa je dívky (28 let) z Ruska a poslední adresa je paní (na fotce vypadá tak přes 40-věk neuvádí) z Hong Kongu... Bude to velmi zajímavé a už se těším, jak jim napíšu že jsou má první trojka xD a taky na to, až mi přijde pohled od nich. Určitě je zasypu otázkama jaká je jejich země, co na ní mají nejradši apod. Moc se těším!

Zajímavost na konec
Dokonce existuje i stránka, kde si můžete psát s vězni! >> http://www.writeaprisoner.com/homepage.aspx ..Musím říct, že komentář dívky co si píše s týpkem z Texasu, co má doživotí, mě opravdu až děsil o.o

PS: Naše pošťačka se zbláznííí xDD

+ doufám, že se taky přidáte! Napište komenty, co na projekt říkáte ;) Já na něj říkám: BEZVA!!!!

3x obrázek pro zlepšení nálady a zamyšlení

27. dubna 2012 v 10:04 | Nikky Bat
Opět sem jen tak brouzdala a narazila na tyhle tři obrázky. Jsou dost výstižné a proto mě napadlo je sem dát, třeba někdo časem napíše i svůj názor na ně. Já si o nich myslím to co jsem už napsala, že jsou výstižné, pravdivé. První bych si taky celkem přála aby se naplnil :D a další dva mě spíš přivádí k zamyšlení, jsou docela aj smutné, když se to tak vezme.Navrhněte si vlastní obal na vůni od Elite Models

14. března 2012 v 12:01 | Nikky Bat

Značka Elite models rozjela projekt ve kterém jde o to .. navrhnout obal vůně. Pokud se jim bude váš návrh líbit, pošlou vám ji zdarma domů. Jsou 4 kategorie vůně - Rio, London, Paris a New York.
Staň se modelkou své vůně TU.
Když kliknete na galerii, objeví se obaly které vytvořili ostatní. Na obalech se objevila skupina One direction, Edward ze Stmívání ale i Justin Bieber :D tohle myslím že nehledají. Takže si myslím že jde spíš o nápaditost a kreativitu. Jsou tam také velmi hezké obaly s památkami daných míst.

Tak tenhle obrázek mě dostal! :D

12. února 2012 v 19:14 | Nikky Bat

Narazila jsem na facebooku na tenhle "obrázek" a nemohla jsem nic jiného než kopčit :D. Já tedy nevím, ale tady už jde o zdraví. Miluju tyhle husté ofiny, ale nechat je přerůst, to se mi teda moc už nelíbí... Snad to tak nechali jen kvůli fotce, jinak by text byl pravdivě smutný.. Škoda jejich určitě hezkých očíí.

Dobrej byl taky komentář pod tím "třeba si k valentýnu navzájem koupí sponky" :D
 
 

Reklama